Direct naar content
Entertainment

Video: Doutzen Kroes danst er lustig op los in bikini onder Griekse zon

Redactie Leestijd: 2 minuten
Doutzen kroes 8

Doutzen Kroes doet zich tegoed aan zon, zee en strand in Griekenland. Het vakantietripje is niet alleen ontspannend voor Doutzen zelf, ook haar volgers delen mee in de vakantievreugde. Het voormalige topmodel heeft namelijk een video gedeeld waarop ze dansend in bikini te zien is.

Het leven van Doutzen Kroes onder de loep

Op 23 januari 1985 werd Doutzen Kroes geboren in Giekerk, en sindsdien heeft ze de modewereld veroverd met haar onweerstaanbare charme en doorzettingsvermogen. Deze Friese schone stapte voor het eerst in de schijnwerpers in 2005 tijdens de legendarische Victoria’s Secret modeshow. Maar, dat was nog maar het begin.

Met haar verbluffende looks heeft ze de catwalks van Versace, Dolce & Gabbana, Gucci, en nog veel meer modemerken, gedomineerd. Je hebt haar gezicht misschien ook wel eens gespot op geurlijnen zoals Eternity en Calvin Klein. Ze is niet alleen een supermodel; ze heeft het hart van L’Oréal en Victoria’s Secret veroverd, en ondertussen haar bankrekening flink gespekt. Ook is ze behoorlijk actief op Instagram. Zo deelde Doutzen al eens deze bikinifoto’s met haar ruim 8,6 miljoen volgers.

Nu is Doutzen niet bang om te laten zien waar ze voor staat. Ze heeft haar modellencarrière even op pauze gezet omdat ze zich alleen wil verbinden met merken die haar idealen delen op het gebied van mode en cosmetica. “Ik streef ernaar niets anders dan zuiver te zijn”, onthulde de Friezin in een podcast.

Maar, niet alles is altijd zo vlekkeloos geweest. In 2021 stond Doutzen in de schijnwerpers voor een andere reden dan de catwalk. Ze haalde de krantenkoppen met haar twijfels over vaccinaties en haar kritiek op het overheidsbeleid. En alsof dat niet genoeg was, verspreidde ze zelfs een complottheorie. Dat veroorzaakte nogal wat opschudding, vooral omdat haar eigen onderneming overheidssteun kreeg terwijl ze de maatschappij bekritiseerde. En dan zijn er nog die samenzweringstheorieën over chemtrails en meer, waarbij ze menig mens doet fronzen.

Griekse zon

Op dit moment vertoeft Doutzen Kroes met haar man Sunnery James en kinderen in Griekenland. Daarbij doet het gezin zich tegoed aan zon, zee, strand, olijvenbomen, wijngaarden en nog veel meer. Hoewel Doutzen zich niet waagt aan de Sirtaki, een traditionele Griekse dans, dans de 38-jarige Friezin er lustig op los in bikini onder de Griekse zon. “When your friend knows your angles best @joansmalls“, schrijft Doutzen bij de video.

Bekijk hieronder de video van een dansende Doutzen Kroes: