Wealth

Beitske Visser doet schokkende onthulling: ‘Ik krijg nog tonnen van W Series’

beitske visser w series

Beitske Visser heeft een opmerkelijke onthulling gedaan. De 28-jarige coureur heeft namelijk openbaart dat zij nog een flinke som geld krijgt van de W Series.

Financiële chaos

Het einde van de W Series is een heimelijke affaire gebleven, verborgen binnen de wereld van de motorsport. De ooit bruisende raceklasse exclusief voor vrouwelijke coureurs bevond zich in financiële tumult, met alle gevolgen van dien. In een openhartig gesprek met Ziggo Sport heeft Beitske Visser een schokkende onthulling gedaan: de coureurs van het seizoen 2022 zullen geen enkele cent ontvangen van hun hard verdiende prijzengeld.
Visser, die momenteel deelneemt aan het Nurburgring Endurance Championship, bevestigde de ontbinding van de raceklasse tijdens de uitzending van Race Café. “Als gevolg van onoverkomelijke financiële problemen door complicaties met investeerders, bestaat de W Series niet meer,” verklaarde ze teleurgesteld.
View post on Instagram
 

Visser kan fluiten naar haar geld

De gevolgen van deze faillissement reiken verder dan alleen het verlies van de prestigieuze raceklasse. Zoals Visser onthulde, zullen de coureurs die hun skills hebben laten zien gedurende het ingekorte seizoen 2022 aanzienlijke financiële tegenslagen ondervinden. “Voor zover ik weet, heeft geen enkele coureur enige compensatie ontvangen,” betreurde Visser.
De ernst van de situatie wordt duidelijk wanneer men de cijfers onder de loep neemt. Visser zelf, die een bewonderenswaardige tweede plaats behaalde, rekende op een aanzienlijke beloning van ongeveer 250.000 euro. Echter, ze betwijfelt of er ook maar één euro op haar bankrekening zal belanden. De situatie is nog schrijnender voor de kampioen, Jamie Chadwick, die beroofd wordt van een astronomisch bedrag van 500.000 euro.